O nas

Jesteśmy zespołem, którego działalność opiera się na doświadczeniu, wiedzy i pełnym zaangażowaniu przy realizacji powierzonych nam zadań. Świadcząc nasze usługi staramy się zapewnić nową jakość obsługi księgowej.

Zrywamy z wizerunkiem tradycyjnego księgowego, proponujemy kompleksowe doradztwo w zakresie rozwoju Państwa biznesu. Każdego naszego klienta traktujemy indywidualnie, a proponowane rozwiązania są wynikiem wcześniejszej, wnikliwej analizy jego potrzeb.

Oferujemy odpowiednio dobrany zakres usług dla podmiotów działających w każdej formie prawnej – dla osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą, spółek osobowych i kapitałowych, fundacji, stowarzyszeń, wspólnot mieszkaniowych i innych podmiotów prowadzących księgi rachunkowe.

Obsługa
księgowa

Doradztwo
personalne

Doradztwo
prawne

Obsługa biegłego
rewidenta

Spotkania
z analitykiem
finansowym

Kadry, płace

Analiza finansowa
kosztów/ projektów

Nasz zespół

Współpracujemy ze stałym zespołem wysokiej klasy specjalistów. Każdy z naszych klientów jest obsługiwany przez dedykowanego doradcę, doskonale zorientowanego w specyfice danej firmy. Nieustannie dążymy do rozwijania naszego potencjału kadrowego. Dbamy o rozwój i ciągłe doskonalenie wiedzy, umiejętności i kompetencji pracowników. Szczegółowo planujemy system szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych. Stawiamy na jakość, profesjonalizm, pasję i zaangażowanie pracowników.